PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Māksla un dzeja

   Šajā rudenīgajā laikā vēl joprojām jūtama dzejas, mūzikas un mākslas gaisotne, krāsu un noskaņu uzplaiksnījumi. Mums ir iespēja tajā visā būt tik tuvu, pieskarties  mākslinieku un dzejnieku jaunām izpausmēm laikā un telpā. 22.oktobra pēcpusdiena Cīravas pagasta bibliotēkas mājīgajā zālītē ,izstādes „Māksla un Dzeja” atklāšanas pasākums ar Liepājas Mākslinieku biedrības „Mākslas kolēģi” (māksliniece I.Eniņa, biedrības un projekta vadītāja) māksliniekiem un literatūrā labi atpazīstamiem Liepājas dzejniekiem. Izstādes atklāšanas pasākumu pagodināja tādi mākslinieki kā A.Millers, P.Spridzāns, A.Vilsone, I.Tīre (māksliniece, fotogrāfe un grafiķe). Savus dzejas darbus lasīja dzejnieki- Ā.Gaujietis, I.Markopa, D.Zorgevica ,G.Lagzdiņa un S.Vensko. Dzejniece S.Vensko daudzus gadus ir strādājusi ar jaunajiem dzejniekiem, vadījusi radošas nodarbības arī skolēniem. Savukārt  Cīravas skolas audzēkņi, meiteņu vokālais ansamblis (Inta,Kristīne,Loreta,Agnese) papildināja šo svētku noskaņu ar dziesmām, Sanda un Augusts ar dažādu autoru dzejas skandēšanu, bet Viviāna ar savas dzejas lasījumu. Mākslas un Dzejas notikums sagādāja patīkamus mirkļus mums visiem- viesiem,  kā arī mūsu skolas audzēkņiem.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1