Zupas pēcpusdiena - 24.10.2019.

Jau otro reizi šajā rudenī jaunie, topošie pavāri kopā ar savu skolotāju R.Reboku gatavoja gardo brīvdabas zupu. Priekšdarbi - dārzeņu mizošana, smalcināšana - tika veikti praktiskās apmācības laikā skolas mācību virtuvē, bet sakņu zupas vārīšana notika iekārtotajā atpūtas vietā pie dienesta viesnīcas, kur divos pamatīgos katlos tika gatavota sātīgā  zupa no rudens veltēm, kuras palīdzēja sagādāt skolas darbinieki. Galvenos pavāra pienākumus ļoti atbildīgi veica Inta un Kristaps. Noskanot pēdējo nodarbību zvanam, daudzi audzēkņi pulcējās, lai baudītu  skolas biedru pašu gatavoto pēcpusdienas zupu. Mierīgi nevarēja savā miteklī palikt arī vecās kopmītnes spoki( Ērika un Valērija) un ieradās, saposušies baltajos goda tērpos , lai nedaudz iztaujātu, uzdotu mīklas , ievilktu kādā spēlē. Apkārt virmoja gan pavarda dūmu smarža, gan labvēlīgā gaisotne.
   Pasākumu apciemoja Aizputes TV, tā tapa arī neliels sižets par šīs ceturtdienas mirkļiem.