PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Skolas pašpārvaldes vēlēšanas

   Lai šajā mācību gadā veicinātu audzēkņu aktīvu iesaistīšanos skolas dzīves norisēs, radītu interesi par ārpusstundu pasākumu sagatavošanu, organizēšanu un vadīšanu, skolā notika pašpārvaldes sanāksme, jaunā pašpārvaldes prezidenta vēlēšanas. Kā zināms, pašpārvaldes darba kvalitāte, ideju spraigums, oriģinalitāte raisa jauniešos interesi par pasākumiem, dod iespēju pašiem realizēties, izpausties ar saviem talantiem, prasmēm. Skolas pašpārvaldē kopā no visiem kursiem darbojas teju divdesmit  audzēkņi. Jaunā pašpārvaldes prezidenta  vēlēšanas izvērtās intriģējošas, jo tika izvirzītas trīs kandidāti- Sanda Ūpe (2KL), Pēteris Ļebedevs (2CLM), Augusts Lociks (1ĒPC).Lielāko balsu skaitu ieguva Augusts Lociks, tā kļūdams par jauno skolas pašpārvaldes prezidentu. Lai izdodas!
   Vēlam veiksmi jaunajiem darboņiem! Gods kalpot savējiem!

 

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1