PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

“Lietišķais stils, etiķete un kosmētika”

   2019. gada 3. decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālajā struktūrvienībā profesionālo priekšmetu skolotājas A. Ābele, R. Butkus un L. Norenberga Klientu apkalpošanas speciālistiem organizēja pasākumu “Lietišķais stils, etiķete un kosmētika”. Lekcijas notika atklātā veidā, un tās varēja apmeklēt arī skolas darbinieki un pedagogi.
   Pasākuma vieslektore Maija Šterna vadīja lekciju par sejas ādas ikdienas kopšanu un dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu, piemērojoties katra cilvēka sejas ādas tipam. Maija iepazīstināja auditoriju ar dažādiem kosmētikas līdzekļiem, pastāstīja par tiem, un noslēgumā 1. kursa studentei Loretai tika uzklāts neuzkrītošs un glīts ikdienas grims, atbilstošs Klientu apkalpošanas speciālista standarta prasībām.
   Par lietišķo apģērbu un etiķeti stāstīja skolotāja Anda, parādot dažādas iespējas, kā ikdienā izskatīties pieklājīgi un glīti. 2. kursa skolnieces Kitija M. un Kitija T. demonstrēja klasiskus lietišķā stila apģērbus, speciāli šūtus klientu apkalpošanas speciālistēm.
   Skolotāja Ligita interesanti pastāstīja par uzstāšanās un prezentēšanas mākslu, uzsverot galvenos “knifus” uzvedībā, stājā un runā, uzstājoties auditorijas priekšā.
   Noslēgumā skolotāja Ruta sniedza nelielu ieskatu, par to kā uzvesties sabiedrībā, kā arī tika stāstīts par dažādām vispārpieņemtām pieklājības normām.
   Paldies klientu apkalpošanas speciālistiem par izturību un paldies Maijai par ciemošanos mūsu skolā!

Skolotātāja Anda Ābele

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1