Satikšanās ar dzeju un mūziku

5.decembrī ar muzikāli izglītojošu koncertprogrammu skolas audzēkņus priecēja projekta „Latvijas skolas soma” dalībnieki - aktrise, dziedātāja Karīna Tatarinova un ģitārists Roberts Dinters . „M.Čaklais- dziesmas un dzeja”-vēstījums par laiku, cilvēkiem un jūtām. Nākamais gads ir dzejnieka Māra Čaklā gads, jubilejas laiks – bez paša dzejnieka klātbūtnes, uz visu viņš raugās no mākoņa maliņas, tāpat kā komponists Ēriks Ķiģelis, kura dziesmu tekstu autors ir M.Čaklais.
   Imanta Kalniņa un Ērika Ķiģeļa dziesmas izskanēja neparasti, emocionāli virmojoši, savdabīgi atklāti, liekot klausītājam aizdomāties par netveramo laiku. Dziesmas par alvas zaldātiņu , pirmo uzsnigušo balto sniedziņu, dzeja par blēņām ,dvēseles lidojumu un daudzām citām sajūtām.
   Tikšanās ar dzeju un mūziku atsauca atmiņā brīnišķīgas teātra izrādes, kinofilmas.
   Paldies māksliniekiem par jauko pasākumu!