Filmas „Dvēseļu putenis” noskatīšanās

9.decembrī  skolas audzēkņiem, skolotājiem un skolas darbiniekiem bija iespēja ar projekta „Latvijas skolas soma” sniegto atbalstu noskatīties režisora Dzintara Dreiberga vēsturisko kara drāmu „Dvēseļu putenis”. Filmas scenārija pamatā ir rakstnieka, latviešu strēlnieka Aleksandra Grīna tāda paša nosaukuma dramatiskais romāns, kuru autors veltījis savu „jauno dienu draugiem, kas mira Tīreļpurvā, un tuviem un tāliem, kam acis sedz brāļu kapu smilts”. Filma ir vēstījums par latviešu karavīru, strēlnieku garo, skaudro kara ceļu laikā no 1914.-1919.gadam, aizkustinošs stāsts par Latvijas brīvības cīnītājiem. Filmas galvenā varoņa Artūra cīņu ceļš, zaudējumi un cerības par brīvu Latviju spēja skatītājus pārliecināt, cik liels spēks ir cilvēka drosme, ticība un mīlestība.