PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

„Ziedu laiks” uzplaukst janvārī

   29.janvārī Aizputes novada skolu radošie bērni un jaunieši kopā ar saviem skolotājiem piedalījās Aizputes novada skolēnu radošo darbu grāmatas „Ziedu laiks” atvēršanas svētkos Aizputes novadpētniecības muzejā. Krājumu simboliski „atvēra” Aizputes novada domes izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka. Viņa pateicās novada vizuālās mākslas, latviešu valodas un literatūras skolotāju metodisko apvienību vadītājām Agritai Faustai un Vitai Valdmanei, kuras ir strādājušas pie darbu atlases, izdevuma  literārā un vizuālā koptēla veidošanas, un aicināja desmit gadus pastāvošo tradīciju turpināt.
   Katrs  pasākuma dalībnieks saņēma grāmatu „Ziedu laiks” un guva gandarījumu par to, ka viņa radošais darbs aizceļos pasaulē, jo šis izdevums tiks izmantots kā Aizputes novada domes prezentācijas materiāls.
   Prieks par padarīto  arī Kandavas LT Cīravas TS 3.kursa audzēknei Valērijai Sonai Galkei.
   Paldies par iespēju piedalīties krājuma tapšanā un atvēršanas svētku sirsnīgo noskaņu!

Spodra Dīķe, latviešu valodas un literatūras skolotāja

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1