„Ziedu laiks” uzplaukst janvārī

29.janvārī Aizputes novada skolu radošie bērni un jaunieši kopā ar saviem skolotājiem piedalījās Aizputes novada skolēnu radošo darbu grāmatas „Ziedu laiks” atvēršanas svētkos Aizputes novadpētniecības muzejā. Krājumu simboliski „atvēra” Aizputes novada domes izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka. Viņa pateicās novada vizuālās mākslas, latviešu valodas un literatūras skolotāju metodisko apvienību vadītājām Agritai Faustai un Vitai Valdmanei, kuras ir strādājušas pie darbu atlases, izdevuma  literārā un vizuālā koptēla veidošanas, un aicināja desmit gadus pastāvošo tradīciju turpināt.
   Katrs  pasākuma dalībnieks saņēma grāmatu „Ziedu laiks” un guva gandarījumu par to, ka viņa radošais darbs aizceļos pasaulē, jo šis izdevums tiks izmantots kā Aizputes novada domes prezentācijas materiāls.
   Prieks par padarīto  arī Kandavas LT Cīravas TS 3.kursa audzēknei Valērijai Sonai Galkei.
   Paldies par iespēju piedalīties krājuma tapšanā un atvēršanas svētku sirsnīgo noskaņu!

Spodra Dīķe, latviešu valodas un literatūras skolotāja