Par sirdīm, mīlestību un kārtību…

Februāris atnācis ar dažādām norisēm un aktivitātēm, par kurām padomājuši skolas pašpārvaldes jaunieši, lai skolas ikdienu padarītu krāsaināku, darbīgāku. Tādēļ laikā no 3.- 12.februārim  dienesta viesnīcā risinājās konkurss „Mana istabiņa”, kura pamatdevīze - „Dzīvosim tīrā un sakoptā vidē!”. Izvērtējot istabiņu sakoptību, attieksmi pret lietām un vēlmi radīt patīkamu dzīvesvietas noformējumu, žūrija par 2020.gada kārtīgākajām istabiņām  nominēja:
   1.stāvā - 19 B istabiņu( vid. atz. 9,76);
   2.stāvā - 25A istabiņu( vid. atz. 9,73);
   3.stāvā - 36B istabiņu( vid. atz. 7,70).
   Bet „Mājīgākā istabiņa” nominācija tika piešķirta:
   1.stāvā-11B, 2.stāvā-27A, 3.stāvā- 32A.
   Valentīndienas pasākumā čaklākie konkursa dalībnieki saņēma nelielas pārsteiguma balvas(ne tikai saldumus, bet arī sadzīvē noderīgas lietas).
   Romantisko noskaņu laikā audzēkņi izrotāja skolas vestibilu ar sārtiem baloniem un sirsniņām. Vairāku dienu garumā darbojās Amora pasts un īpašais stūrītis - jaukam foto mirklim.
   Instalāciju izstādē ar saviem veidojumiem piedalījās 1AC/1ĒPC, 3CLM/3KL un 2P audzēkņi. Paldies šo grupu audzinātājiem par savu jauniešu iedvesmošanu radošiem darbiem! Paldies Dainuvītei Zagorskai par atbalstu, par idejām!
   Valentīndienas diskotēku vadīja dīdžejs Jānis, bet par jautrām atrakcijām parūpējās skolas pašpārvaldes meitenes un zēni.
   Gribēt mazliet vairāk par gribu,
   Starot mazliet tālāk par staru,
   Mīlēt ar mīlestību.
                         (M.Laukmane.)