PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Florbols - 25.02.2020.

   25.februārī notika skolas čempionāts florbolā. Piedalījās piecas komandas, kuras savā starpā izspēlēja apļa turnīru. Uzvarot visās spēlēs, pārliecinoši labākā bija 1. kursa lauksaimnieku pirmā komanda – Kr. Stucis, Kr. Lagzdiņš, R. Lazda, V. Bublauskis, E. Lindermanis. Otrajā vietā 2. kursa lauksaimnieki – M. Kiršteins, P. Ļebedevs, A. Vītols, K. Umbraška, J. Mednis. Trešajā vietā - apvienotā 3. un 4. kursa lauksaimnieku komanda – J. Kamkovskis, A. Stepiņš, K. Veisbuks, D. Mūrnieks, A. Plostnieks, Kr. Tilka.

-= galerija =-

 

 

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1