PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Ar mūziku par sapņiem un pienākumiem

   Turpinās Latvijas simtgadei veltīto pasākumu norises dažādās Latvijas vietās, arī Kurzemē. 3.marta pēcpusdiena pulcināja skolu jauniešus Aizputes kultūras namā, lai klausītos, izjustu un iepazītu NBS štāba orķestra estrādes ansambļa sagatavoto koncertprogrammu. Orķestra dalībnieki klātesošos iepriecināja ar emocionāli jaudīgu dziesmu izpildījumu, instrumentālām pērlēm. Šī programma veidota saistībā ar Latvijas  vēsturē nozīmīgiem notikumiem, to atceri- īpaša vērība veltīta pirmajam Latvijas pulkvedim Oskaram Kalpakam, viņa vadīto cīnītāju gaitām 1919.gadā Kurzemē. Tādēļ izskanēja dažas latviešu strēlnieku dziesmas, kā arī ļoti skaistas dažādos laikos populāras latviešu estrādes dziesmas, kuras savu spozmi nav zaudējušas un dzīvos ilgi. Mazajos atelpas brīžos mūziķi pastāstīja par Latvijas bruņoto spēku orķestriem, par to pienākumiem, kuri tiek veikti ikdienā, nodrošinot visas valsts mēroga protokola ceremonijas pie Prezidenta pils, Brīvības pieminekļa, Brāļu kapos, O. Kalpaka pieminekļa. Orķestris viesojas NATO dalībvalstīs - Kanādā, ASV un citās, piedalās defilē priekšnesumos(īpaša muzicēšana un soļošana), kā arī spēlē sagatavotu koncertprogrammu. Visi mūziķi ir karavīri, kuru pienākums būt prasmīgiem, stipriem, veikliem un zinošiem. Katram no viņiem ir bijis kāds bērnības sapnis, visvairāk lolotie arī piepildījušies. Apskaņotājam, skaņu operatoram Arnim Dovkantam tā sanāca kā jauka ciemošanās dzimtajā pilsētā, kurā audzis, mācījies, apguvis pulciņos dažādas lietas, muzicēšanas iemaņas mūzikas skolā. Cik daudz cilvēks spēj sasniegt, ja ir  cieša apņēmība, mērķtiecība un pamatīga griba, ticība, ka sapņi piepildās!

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1