Valsts centralizētie eksāmeni pārcelti uz maiju

Informējam, ka nākamnedēļ paredzētie angļu un krievu valodas centralizētie eksāmeni NENOTIKS.

Ņemot vērā veiktos Ministru kabineta grozījumus 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka centralizēto svešvalodas eksāmenu norise 12. klasēm ir pārcelta uz 2020. gada maiju.
   Šobrīd plānots, ka eksāmenu norise tiks organizēta laika posmā no 2020. gada 12. maija līdz 2020. gada 15. maijam, angļu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 12. maijā, mutvārdu daļa – 12., 13. un 14. maijā, krievu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 14. maijā, mutvārdu daļa – 14. un 15 maijā.
   Vairāk info ar centralizēto eksāmenu norisi:
   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Tālr.nr. 60001606, 27305574 www.visc.gov.lv

Aicinām tehnikuma audzēkņus un vecākus sekot līdzi aktuālākajai informācijai par mācību procesu organizēšanu e-klase.lv.