PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Praktiska pieredze Vācijā

   

   Otrajā mācību semestrī grupa skolas audzēkņu kopā ar pavadošo skolotāju devās uz Vāciju, lai praktizētos Erasmus+ projekta Nr. 2019-1-LV01-KA102-060236 „Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo ārvalstu prakse profesionalitātes stiprināšanai apgūstamajā profesijā”piedāvātajos uzņēmumos. Dalība projektā tika paredzēta 6 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības topošajiem speciālistiem (lauksaimniekam V.Niedolam, automehāniķim D.Kāpiņam, pavāriem – A.Babekam, A.Kalvānam, D.Ozoliņam, klientu apkalpošanas speciālistei Ē.Pučinskai). Šogad prakses laiks bija no 4.februāra līdz 2. martam. Projekta ietvaros pieredzi Vācijā ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas uzņēmumā guva divi dalībnieki ar īpašām vajadzībām, kuriem prakses ilgums bija nedaudz mazāks- no 4. līdz 19.februārim.  Jauniešus pavadīja skolotāja Līga Grīnvalde,vēroja savu audzēkņu  gaitas, kā arī pati iesaistījās dažos ēdienu  gatavošanas procesos.
   Praksē gūtā pieredze jauniešus ļoti apmierināja, jo šajā laikā bija iespēja nostiprinātsavas prasmes, gūt jaunas atziņas par savām nākotnes iespējām, kā arī papildināt svešā, neierastā vidē esošās zināšanas ar praktisku pieredzi.No prakses brīvajos brīžos  tika dota iespēja izbaudīt un iepazīt pilsētas kultūrvidi, apmeklēt bolinga zāli, spēlēt dažādas galda spēles. Kā pozitīvu pieredzi jaunieši min komunikāciju ar kolēģiem, izmantojot savas svešvalodu zināšanas.
   Praksē gūto pieredzi visi dalībnieki vērtē kā daudzpusīgu un pozitīvu. Iegūtas ne tikai ar profesiju saistītas zināšanas, bet arī iemaņas dzīvot, darboties, saprasties ar citu tautu pārstāvjiem.
   Paldies par doto iespēju piedalīties šajā projetā! 

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1