PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Uzņemšana 2020./2021. mācību gadam

   Piesakies mācībām tehnikumā ELEKTRONISKI vai KLĀTIENĒ Cīravā (par apmeklējuma laiku interesenti aicināti sazināties ar mācību daļu pa tālruni 20388984 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). IESNIEDZAMIE DOKUMENTI Lai kļūtu par tehnikuma audzēkni, kopā ar iesniegumu jāiesniedz: izglītības dokumenta un sekmju izraksta kopijas, medicīniskā izziņa, 4 fotogrāfijas.

Autotransports 2020s    KA 2020s    Kokapstrade 2020s

Lauksaimnieki 2020s    Pavars 2020s    PP 2020s

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1