PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Dzeja zem lietussarga

   Dzejas dienas un septembris. Katru gadu ar īpašu aicinājumu, iedvesmojošu stāstu par laiku, par garīgumu, domas lidojumu. Šogad piecdesmit piekto reizi Latvija šūpojas dzejas šūpolēs. Dzeja zem Kurzemes debesīm, zem krāsaina lietussarga.
   18.septembra rīts. Skolas vestibils kļūst par skatuvi dalībniekiem, kuri  lasīs, runās savas vai citu dzejnieku vārsmas. Vieta atvēlēta arī klausītājiem. Publiskā uzstāšanās- tā ir uzdrīkstēšanās, drosmīgs pašapliecinājums un izaicinājums.
   Kādēļ dzeja zem lietussarga? Dažādas asociācijas par priekšmetiem ir uztveramas neviennozīmīgi, jo rudens atnes sev līdz gan krāsu izspēlētas pārmaiņas dabā, gan netīkamas, apnicīgas lietavas, vēju brāzmas, nostaļģiju par neatgriezeniski zūdošo vasaru. Lieliska iespēja distancēties no apkārtējiem, bet ne no sevis, ne no prieka vai skumjām. Savējie savējos saklausīs, pamanīs, sapratīs.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1