PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Skolotāju diena - 2020

   Trešdienas, 7.oktobra, rīts skolā iesākās mazliet savādāk. Visi skolotāji tika aicināti uz skolas aktu zāli, lai ieklausītos nelielajā skolas pašpārvaldes sagatavotajā dzejas lasījumā, sirsnīgajā, noskaņu bagātajā Mārtiņa Pētersona muzikālajā priekšnesumā. Par negaidītu pārsteigumu kļuva uz ekrāna redzamā foto retrospekcija par seniem un ne tik seniem skolas pasākumiem, īpašiem notikumiem skolas dzīvē, kā arī stāsts par tiem skolotājiem, kuru vairs nav… Dažu grupu audzēkņi svētkiem, šai īpašai dienai, sagatavotos apsveikumus demonstrēja video klipu veidā, kuros bija pacentušies parādīt savu skatījumu, kas, viņuprāt, ir skolas laiks, kāds tas var būt ar nopietnām lietām, arī ar blēņām un delverībām.
   Rudenīgie ziedi un pasacītie labie vēlējumi stiprina, iedvesmo jauniem skolas rītiem.
   Paldies visiem par apsveikumiem, ziediem un pārsteigumiem!

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1