PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Kad aizvadām Veco, sagaidām Jauno…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Lai Jaunais gads ienāk mūsu dzīvē ar baltām domām, ka viss būs labi! Lai mūsu rokas, prāts un vēlmes gurst patīkamā darbā, bet spēkus atjauno tuvu, labestīgu un mīļu cilvēku klātbūtne! Noticēsim brīnumam, dalīsimies labajā, radīsim prieku un drošības sajūtu līdzcilvēkos! Lai prieks silda arī tad, kad zemi un kokus neklāj visbaltākie sniegi! Optimismu, gaišas domas, stipru veselību, neizsīkstošu sparu, radošas ieceres un veiksmi Jaunajā gadā!

Kandavas LT Cīravas TS kolektīvs

Pin It

c 19 1

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma  logo un saite uz iepirkumiem

Seko mums

250px Instagramfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1