PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Audzēkņu ziemas sportiskās aktivitātes

   Attālinātais mācību process no audzēkņiem prasa lielu garīgo un emocionālo izturību, tāpēc ļoti svarīgas ir fiziskās aktivitātes, it īpaši fiziskās aktivitātes brīvā dabā. Par uzsvaru uz nodarbībām brīvā dabā un fizisko veselību norāda arī VISC izstrādātais dokuments „Vadlīnijas mācību satura plānošanai un īstenošanai Covid-19 izplatības laikā.”
   Šogad, kad ziema mūs ir palutinājusi ar sniegu, audzēkņi veic dažādas ziemas aktivitātes- slēpo, brauc ar ragavām, slido, pikojas, spēlē hokeju, ceļ sniegavīrus vai bauda skaistos ziemas skatus pastaigās, skrienot vai soļojot. Īpaši atraktīvi un radoši audzēkņi iesaistījās sniegavīru celšanas akcijā. Daudzi ziemas sportiskajās aktivitātēs ievilina arī savu ģimeni, ne tikai māsas un brāļus, bet arī vecākus. Par to vislielākais prieks!
   Savdabīgi veidotus un noformētus sniegavīrus radīja Krista Pučkova (2ĒPC), Laura Kurme (2ĒPC), Augusts Lociks (2ĒPC), Daira Grundberga (2ĒPC), Riks Rainolds Tuzis (2ĒPC), Jāzeps Lociks (2AC), Dāvis Feldmanis (3CLM), Mikus Kiršteins (3CLM), Pēteris Ļebedevs (3CLM), Lauris Karps (3CLM), Ulvis Ulmers (1CLM), Andis Priedols (1CLM), Niks Kakštis (3AC).
   Paldies jauniešiem par atsaucību un ieguldīto darbu! Baudām ziemu! Sporta skolotāja I.Roģe

-= galerija =-

Pin It

213x213 SK

Iepirkumi

Skolas transports

buss

Seko mums

250px Instagramfacebookyoutube

Afiša

afisa gif

c 19 1

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1