PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Pavāru konkursa pusfināls Ventspilī

Pavars   26.februārī Ventspilī notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss pavāriem un viesmīļiem pusfināls. No mūsu skolas pavāru konkursā piedalījās 3.kursa audzēkne Ērika Birjukova. Esam priecīgi par iegūto 5.vietu. Pavisam piedalījās 12 skolas no visas Kurzemes, Zemgales un Rīgas. Katram dalībniekam bija divi uzdevumi: 1.- jāpagatavo dzidrā buljona zupa ar pastu un 2.uzdevums- siltais pamatēdiens, kura gatavošanā obligāti jāizmanto laša fileja un topinambūrs, kā arī jāizmanto viens melnās kastes produkts. Šoreiz tas bija kale kāposts jeb virziņkāposts. Pārējos produktus jau iepriekš varēja izvēlēties pēc dotā saraksta un mājās mēģināt gatavot abus ēdienus. Ērika gatavoja dārzeņu buljonu ar laša-maskarpones ravioli un pamatēdienā- marinēta laša fileja ar rudzu maizes cepurīti, garšaugu sviestā cepti dārzeņi, bulgurs ar maskarpones sieru, dārzeņu biezenis un holandes mērce.
Lielu paldies jāsaka restorāna ”Piano„ šefpavāram Edgaram Pētersonam, kurš palīdzēja sagatavot jaunieti konkursam. Ērika arī iziet kvalifikācijas praksi šajā restorānā. Konkursā Ērika startēja ar kārtas nr.11

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1