PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

KONKURSS AUTOMEHĀNIKA 2016

AutomehanikiSveicam!

   26.februārī Rīgā notika profesionālo vidusskolu un tehnikumu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa „ AUTOMEHĀNIKA 2016” pusfināls teorētisko zināšanu pārbaudē. 6. vietu un ceļazīmi uz finālu 15 komandu konkurencē ieguva Vasilijs Aļehnovičs (3AC) un Klāvs Dunajevs (2CLM). Fināla sacensības praktisko zināšanu demonstrēšanā notiks starptautiskās auto izstādes ietvaros 15. un 16. aprīlī, stasptautisko izstāžu centrā BT1, Ķīpsalā.

Turēsim īkšķus par savējiem!

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1