PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Informācijas diena

Informacijas diena   Informācijas dienā 9. martā sagaidījām pamatskolu jauniešus no Krotes, Gramzdas, Gaviezes, Saldus un , protams, no Dzērves.
   Sākot ar apsveikumu un beidzot ar mājās došanās brīdi, ar viesiem kopā bija mūsu skolas pašpārvaldes jaunieši. Stāstījumu par skolu, mācībām un brīvā laika pavadīšanas iespējām, dzīvi dienesta viesnīcā, stipendijām un transporta nodrošinājumu jaunieši ilustrēja ar prezentācijas materiālu. Skolas dziedošie jaunieši ar dziesmu sveica pamatskolu jauniešus.
   Pēc neklātienes iepazīšanās ar skolu, potenciālie izglītojamie kopā ar pašpārvaldes jauniešiem devās klātiene iepazīties ar Kandavas LT Cīravas TS. Ja viesi bija uzmanīgi klausījušies stāstītajā vai arī bijuši centīgi vērotāji katrā mācību klasē vai laboratorijā un varēja atbildēt uz pašpārvaldes jauniešu uzdoto jautājumu, katrs saņēma saldu balviņu. Ēdienu gatavošanas laboratorijā informācijas dienas dalībnieki darbojās praktiski un paši noformēja savu tortīti, kuru skolas kafejnīcā ar prieku nobaudīja.
   Pēc iepazīšanās ar automehāniķu un lauksaimnieku mācību bāzi, atbraukušie jaunieši ar dedzību piedalījās traktora un auto vadīšanas praktiskajās nodarbībās. Informācijas dienas pasākumu gaitā ikviens pabija dienesta viesnīcā, klientu apkalpošanas speciālistu mācību laboratorijā, galdniecībā, mācību servisā, metālapstrādes laboratorijā, skolas kafejnīcā un ēdnīcā.

Paldies visiem, kuri pie mums ciemojās!

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1