PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Jauno automehāniķu sacensībās „Automehānika 2016”

Konkurss   Konkurss tiek organizēts jau devīto gadu un jau ceturto gadu tas ir starptautiska mēroga. Šogad tiesības startēt finālā bija izcīnījušas desmit Latvijas un pa vienai Igaunijas un Lietuvas jauno automehāniķu skolu komandas, kuru vidū arī Cīravas skolas topošie automehāniķi Vasīlijs Aļehnovičs un Klāvs Dunajevs.

   Fināla dalībkomandām rotācijas kārtībā bija jāveic, divpadsmit darba stacijās sadalīti, dažādas sarežģītības pakāpes praktiskie uzdevumi ar laika limitu 45 minūtes katra uzdevuma izpildei, kurus nodrošināja atpazīstami autoservisa uzņēmumi.

   Abi puiši bija ļoti nopietni gatavojušies un godam parādīja savas zināšanas un prasmes, konkursa noslēgumā iegūstot sesto augstāko punktu summu.
Apsveicam un esam lepni par jums!

Konkurs norises gaitu fotogrāfijās katrs var aplūkot šeit

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1