PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

"Radi, rādi, raidi 2016"

RRR  Kandavas LT Cīravas TS jaunieši 27. 05. aizvadīja jauniem iespaidiem pārpilnu dienu Liepājā. Dienas gaitā Rožu laukumā līdzās PIKC LVT jauniešu izveidotajiem mācību uzņēmumiem, mūsu skolas topošie galdnieki un pavāri piedāvāja liepājniekiem gan ieskatu skolā apgūstamajām  izglītības programmām, gan  savus ražojumus - dārza mēbeles, virtuves rīkus, pašgatavotas prāta spēles, kā arī jaukus un garšīgus  našķus - cupcake – mazās angļu kūciņas! Pasākuma vērotāji labprāt cienājās ar glīto un apetīti veicinošo kārumu un slavēja to gatavotājas.  Lai vasara atpūta dārzā kļūtu vēl patīkamāka, daži pilsētnieki iegādājās  lieliskos dārza krēslus , bet čaklās pilsētnieces kļuva par jaunu  pannas lāpstiņu īpašniecēm.   Kamēr daži skolas jaunieši ar praktiskām lietām ieinteresēja pilsētu, skolas dziedošie jaunieši gatavojās rādīt savu dziedātmāku. Šajā gadā to izdarīt bija visai grūti kora nepilnā sastāva dēļ: astoņi kora jaunieši praktizējas uzņēmumos Brēmenē(Vācija)  unPortsmutā(Anglija), divas jaunietes negaidīti pievārēja spirgtais pavasara vējš.  Koncertā Biedrības namā Kandavas LT Cīravas TS jaunieši priecājās vienkopus  redzēt gan lielu un mazu kolektīvu dziedātājus, dejotājus, kuri  lika priecāties par skaistajām  latviešu tautas dejām, gan mūsdienu aizdedzinošajiem ritmiem. Saviļņojošs brīdis – pasākuma dalībnieku gājiens pa pilsētas ielām. Mūsu skolas jaunieši ar lepnumu nesa skolas karogu kopā ar visiem pārējiem Kurzemes un Rīgas profesionālo mācību iestāžu jauniešiem. Paldies rīkotājiem par lielisko dienu!

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1