PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Līvas tirgū cep bada pankūkas

Livas tirgus   21.maijā Liepājā notika Līvas ciema svētki un mūsu skolas pavārmācības skolotājas kopā ar topošajiem pavāriem tajā piedalāmies no pašiem pirmsākumiem. Šogad jau četrpadsmito reizi. Tas, kas sajutis Līvas tirgus „garšu”, gribas atgriezties tajā vēl un vēl. Arī audzēkņi gaida šo notikumu ar lielu nepacietību. Šim pasākumam mēs sākam gatavoties jau nedēļu iepriekš, bet, sākot ar ceturtdienu, skolā visi varēja sajust, ka mācību virtuvē tiek cepts un varīts, jo smaržoja visa skola.
   Ēdienkarti īpši nemainām, jo daudzi liepājnieki nāk pie mums pirkt konkrētu ēdienu- koču, sklandu raušus, medalu, zupu u.c. Otro gadu piedāvājam badu pankūkas, kurām ir ļoti liels pieprasījums. Šogad cepām ar divām pannām un pavisam izcepām 6 spaiņus mīklas. Cilvēki stāvēja garās rindās, lai tiktu pie kārotā garduma. Prieks, ka mūsu gatavotie izstrādājumi garšoja, jo līdz vakaram visi katli bija izēsti un konditorejas izstrādājumi pārdoti.
   Paldies visiem, kuri palīdzēja sagatavoties šim pasākumam, īpaši audzēkņiem, kuri brauca līdzi un nenoguruši strādāja visas dienas garumā- Sandrai Klampei, Ērikai Birjukovai, Edītei Bernātei, Montai Grīviņai, Valtam Blūmanim, pagājušā gada absolventei Leldei Bumbierei, skolas darbiniecēm Mairai Ērkulei, Līgai Pabērzei, skolotājām Solvitai Bumbierei un Rotai Rebokai.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1