PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Konkursā izvāra gardāko zupu

Konkurss   21.maijā Liepājas Valsts tehnikumā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss "Zupa vēju un dzintara pilsētā". Prieks par mūsu 3.kursa audzēknēm Elīnu Reini un Megiju Balceri, kuras ieguva 1.vietu un skatītāju simpātiju balvu.
   Konkursa dalībniekiem atbilstoši nolikumam bija jāpagatavo zupa uz ugunskura. Izlozes kārtībā tika noteikts galvenais produkts – kaltēta menca vai jēra gaļa, kā arī bija jāizmanto "melnās kastes" produkts. Jaunietes izlozēja kaltēto mencu un zupai obligāti bija jāpievieno ķirbis. Tā kā jaunietes jau ir ar pieredzi konkursos, un skolā jau bija izmēģinājušas uz ugunskura vārīt abas zupas, tad viņām tas grūtības nesagādāja. Paldies meitenēm par veiksmīgo startu konkursā!

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1