PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

MĀCĪBU EKSKURSIJA – 3KL SIA „Kalvetrans”

Gramatv   2016.gada 2 un 3 novembrī, mācību lekciju ietvaros 3KL meitenes Egita BRIEDE, Arta Una GRAIKSTE, Agija PASPĀRNE un Diāna RUICĒNA no Cīravas devās mācību ekskursijā uz Kalveni, uz starptautisko kravu pārvadājumu uzņēmumu SIA „Kalvetrans”. Ekskursijas mērķis iepazīties ar dažāda veida privātā sektora uzņēmējdarbību un tās grāmatvedības organizāciju. Praktiski piedalīties uzņēmēja grāmatvedības kārtošanas darbā, par pamatu ņemot skolā apgūto.
   Pirmajā dienā meitenes palīdzēja uzņēmējam sakārtot grāmatvedības arhīva dokumentus. Meitenes pilnībā strādāja patstāvīgi. Šeit lieti noderēja gan grāmatvedības stundās apgūtās teorētiskās un praktiskās zināšanas, gan specialitātes priekšmetā pie sk. A.Bērzas apgūtais, gan arī iepriekšējā mācību gadā apgūtās loģistikas zināšanas. Uzņēmuma vadītājs un īpašnieks G.Kārkliņš atzina, ka meitenes prot strādāt patstāvīgi. Pret uzticētajiem pienākumiem attiecas ar lielu atbildības sajūtu.
   Otrajā dienā meitenes strādāja ar uzņēmuma naudas plūsmu un gatavoja dokumentus, kas nododami uzņēmēja grāmatvedībā, iepriekšējā mēneša atskaitēm. Arī šeit meitenēm veicās lieliski. Meitenes atzina, ka šādas ekskursijas ir lietderīgas un sniedz lielāku izpratni mācību procesā apgūstamajam.
   Pie uzņēmēja ikdienas darba piederas ne tikai strādāšana, bet arī atpūtas un dažādu citu pārrunu laiks. Tā sagadījās, ka vienai no meitenēm bija dzimšanas diena. Pēc labi padarītā darba uzņēmumā nosvinējām jubilāres dzimšanas dienu.
   Tās bija divas lieliski un lietderīgi pavadītas dienas!!! Atzina meitenes un pasniedzēja. Vislabāk sarežģītas lietas var apgūt un saprast – tās darot!
   Lai mums visiem turpmāk veiksmīgs darbs un laiks!!!

Ar cieņu,
skolotāja Ruta BUTKUS.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1