PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Gatavi lidot!

Gatavi lidot   Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības jaunieši projekta Erasmus+ "Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā" ietvaros dodas praksē uz Vāciju, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes. Pieci no prakses dalībniekiem pārstāv ēdināšanas pakalpojumu programmu, kas savas iemaņas papildinās strādājot lielā viesnīcas restorānā "Dorint Park Hotel Bremen". Pārējie pieci jaunieši studē autotransportu un lauksaimniecības tehniku un savas prakses iemaņas iegūs "Autohaus Horn", "Schleufe", "Glade".

Novēlam veiksmīgu lidojumu un gaidām atpakaļ 25.11.2016. un 07.12.2016.

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1