PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Novuss

Novuss   9. novembrī notika skolas spartakiādes otrā kārta novusā. Arī šoreiz piedalījās 11 dalībnieki. Šajā kārtā ar 17 punktiem uzvaru izcīnīja 1.kursa lauksaimniecības tehniķis Nauris Fjodorovs. Nākošās divās vietās palika 1.kursa pavāri-Jānis Mednis(15 punkti) un Juris Remeika(14 punkti). Ceturtā vietā šoreiz Iļja Vasjūtins,kurš pirmajā kārtā ar J.Medni dalīja pirmo vietu. Pēc divām kārtām vadībā atrodas J.Mednis,nākošās vietās atstājot N.Fjodorovu un I.Vasjūtinu.

-= galerija =-

Pin It

213x213 SK

Iepirkumi

Skolas transports

buss

Seko mums

250px Instagramfacebookyoutube

Afiša

afisa gif

c 19 1

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1