PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

"Vīru spēles”

VS 11.11.2016    Par godu Lāčplēša dienai, 11. novembrī skolā notika vīru spēles, kurās piedalījās 21 no skolas puišiem. Lai gan iepriekšējā vakarā bija Mārtiņdienas pasākums, tas tomēr nebija šķērslis, lai piedalītos dažādās spēka disciplīnās – tāllēkšanā no vietas, atspiešanās balstā guļus, pievilkšanās u.c.. Tāpat bija izturības pārbaudījums ar smagu spaiņu turēšanu izstieptās rokās, svarubumbas celšana uz augšu un satvēriena pārbaudīšana. Daļa sacensību notika ārā, kur bija organizēta militārā stafete. To veidoja jaunsargi un jaunsargu instruktors Laimonis Grundmanis.
   Stiprinieku apbalvošana notika 17. novembrī, kurā katrs dalībnieks saņēma atzinību par piedalīšanos, bet pirmo trīs vietu ieguvēji diplomus un balvas.
   1. vietu vīru izcīnīja Arturs Rosvalds (2G), 2. vietā - Iļja Vasjutins (2AC), bet trešo vietu dalīja- Mairis Dīlis (3AC) un Gatim Jakimāvičam (1CLM).

Kristaps Norenbergs

-= galerija =-

Pin It

213x213 SK

Iepirkumi

Skolas transports

buss

Seko mums

250px Instagramfacebookyoutube

Afiša

afisa gif

c 19 1

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1