ENGLISH GURU 2016

logo lva   23.novembrī Ekonomikas un kultūras augstskolā (EKA) notika pirmā angļu valodas olimpiāde Latvijas skolēniem „ENGLISH GURU 2016”, kurā piedalījās 11. un 12. klašu skolēni no vairāk nekā 60 Latvijas vidusskolām, ģimnāzijām un tehnikumiem.
   Labi startēja pirmajā kārtā un iekļuva otrajā kārtā 2CLM kursa izglītojamais Kristaps Andersons. Olimpiādes pirmās kārtas izdevumu neklātienē izpildīja vairāk nekā 200 skolēnu. Otrajā kārtā iekļuva tikai 56 skolēni no 29 skolām.
   Otrā kārta norisinājās EKA - olimpiādes dalībniekiem klātienē bija jāveic mutvārdu tulkošanas uzdevums un jāpiedalās diskusijā par tulkojumiem latviešu valodā. Jaunieši divas minūtes veica sinhrono tulkošanu. Uzdevums bija ļoti grūts un daudzi jaunieši nebija tam gatavi. Kristaps ar uzdevumu veiksmīgi tika galā.
Pateicību un sertifikātu saņēma gan Kristaps Andersons, gan angļu valodas skolotāja Evita Gaule, gan mūsu skola.
Arī nākamajā gadā EKA plāno organizēt olimpiādi ENGLISH GURU 2017! http://www.eka.edu.lv/content.php?parent=575

Skolotāja Ligita Norenberga