PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Jaunais automehāniķis 2017

Picture1   Tradicionālais konkurss šogad norisinās jau desmito gadu un norises kārtība ir izmainīta. Lai nokļūtu līdz finālam un varētu klātienē parādīt savas prasmes, ir jāiztur divas teorētisko zināšanu atlases kārtas, kurās piedalās 19 skolu jaunieši, kas apgūst automehāniķa arodu.
   1.decembrī notika pirmās kārtas interneta testa izmēģinājums ar reģistrēšanos un iespēju atbildēt uz 10 jautājumiem. Kā informē konkursa rīkotāji, izmēģinājuma tests šai dienā izpildīts 761 reizi !!!! Tas norāda , ka interese par konkursu un līdzarto arī konkurence gaidāma ļoti liela.
   Pirmā atlases kārta notika 7. decembra pēcpusdienā visās skolās vienlaicīgi no pl.14 ÷ pl.16. Interneta testā bija jāatbild uz 100 jautājumiem ar četriem iespējamiem atbilžu variantiem. Vairāki jautājumi bija angļu valodā un uz jautājumu varēja būt viena vai arī divas pareizas atbildes.
Arī mūsu skolas 3AC un 2AC grupas jaunieši protams izmēģināja savu zināšanu līmeni, jo rezultāts bija redzams tūlīt pēc testa pabeigšanas. Vislabākais rezultāts, kā tas arī bija gaidāms, ir Kristapam Rosvaldam (3AC).
   Turpmākos, pusfināla dalībniekus, konkursa rīkotāji paziņos 13. decembrī, apkopojot visu skolu dalībnieku rezultātus. Pusfinālā, kurš norisināsies Rīgā 24. februārī izstādes SKOLA ietvaros – izstāžu centrā BT1, tiks uzaicināti 48 labākos rezultātus uzrādījušie pirmajā kārtā. Pusfinālā atkal ir teorētisko zināšanu tests ar 30 jautājumiem. No pusfināla uz finālu tiks tikai 12 paši labākie.
   Zinot Kristapa attieksmi pret visu ko viņš uzsāk un lieliskās praktiskās iemaņas automobiļu remontā aicinu turēt īkšķus.

Skolotājs Agris Braša

Pin It

213x213 SK

Iepirkumi

Skolas transports

buss

Seko mums

250px Instagramfacebookyoutube

Afiša

afisa gif

c 19 1

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1