PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Ziemassvētku vakars Cīravas skolā

ZS2016   15.decembra vakars Kandavas Lauksaimniecības Tehnikuma Cīravas Teritoriālajā struktūrvienībā aizritēja svētku noskaņās. Jaunieši ir pavadījuši vienu mācību semestri, un nu pienāca laiks to svinīgi noslēgt.
   Pasākuma rīkošanā un vadīšanā ļoti aktīvi iesaistījās skolēnu pašpārvalde. Noslēguma koncertā visus priecēja jauniešu kora, kuru vada A.Ābele, priekšnesums, tautas tērpos tērpušies jaunieši ar brīnišķīgām tautiskajām dejām, kuri I.Rudzītes pavadībā aktīvi gatavojās Kurzemes reģiona deju konkursam “Radi, rādi, raidi”, kas pavasarī notiks Saldū.
   Kā jau visiem zināms, Ziemas svētki ir dāvināšanas laiks, tāpēc arī skolā tika izteiktas pateicības un apbalvojumi tiem skolotājiem, kuri savu brīvo laiku velta dažādām aktivitātēm jauniešiem. Kā paši aktīvākie jaunieši tika apbalvoti Kristaps Norenbergs un Diāna Ruicēna. Pateicības un lielu torti saņēma jauniešu kolektīvi: skolēnu pašpārvalde, jauktais koris, deju kolektīvs, futbol komanda, kas aktīvi darbojas, uzlabojot un popularizējot skolas tēlu.
   Skatītājus jau otro gadu priecēja pašpārvaldes veidots teātra uzvedums. Šī gada tēma bija par to, kā Kārlis Skalbe raksta pasaku par mūsdienu Sniegbaltīti globālā līmenī, jo uz skatuves darbojās tādi tēli kā Sprīdītis, Kevins no filmas “Viens pats mājā”, misters Bīns, Harijs Poters un daudzi citi. Scenārija autore – Diāna Ruicēna. Lielu atbalstu jauniešiem priekšnesuma tapšanā sniedza skolotāja Ruta Butkus, kas noorganizēja arī sponsora atbalstu saldumu pakām katrai jauniešu grupai no starptautisko kravu pārvadājumu uzņēmuma SIA „Kalvetrans”.
   Pasākums notika pie klātiem galdiem, kur jaunieši paši sarūpēja cienastu un atlikušā vakara svētku noskaņu radīja dzīvā mūzika un dejas.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1