PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Florbols

Florbols   4. janvārī skolā notika florbola turnīra otrā kārta. Uzvarot visās spēlēs, pirmo vietu ieguva 3.kursa automehāniķi (E.Akačenoks, M.Dīlis, Kr.Kožokaru, S.Paupe, R.Švītiņš, E.Šteins ). Cīņā par otro vietu – pirmā kursa automehāniķi pārliecinoši uzvarēja pirmā kursa lauksaimniecības mehāniķus. Arī kopvērtējumā pēc divām kārtām rezultāts tāds pats kā otrā kārtā. Priekšgalā – 3.kursa automehāniķi, tālāk 1.kursa aotomehāniķi un 1.kursa lauksaimniecības mehāniķi. Arī nākošā – 3.kārta notiks janvāra mēnesī.

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1