PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Novuss

Novuss   4. janvārī notika skolas spartakiādes  novusā 4.kārtas sacensības. Šoreiz pārliecinoši labākais bija pirmā kursa pavārs Jānis Mednis. Otrā vietā Aleksandrs Fiļīpovs no otrā kursa pavāriem un pirmo reizi trešā vietā Toms Svetlovs no pirmā kursa mehāniķiem. Kopvērtējumā pēc četrām kārtām, vadību pārņēma Jānis Mednis, otrā vietā iepriekšējais līderis Nauris Fjodorovs, bet trešā vietā pacēlies Aleksandrs Fiļipovs.Vēl palikušas trīs spēļu kārtas.

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1