Īpašie piedāvājumi

Dienesta viesnīca

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcā ir 150 vietas

• Vasaras brīvlaikā piedāvājam rīkot nometnes

• Divvietīgas un trīsvietīgas istabiņas, nakts vienai personai – 5.20€ ar PVN.

• Piedāvājam naktsmītni tūristiem un tūristu grupām

tālr: 26488379, 63448485

Telpu īre

ēdnīca (100 vietas)

kafejnīca (40 vietas)

konferenču zāle (200 vietas)

sporta zāle un stadions

tālr: 26536048

Aizputes novada Neklātienes vidusskolas
Cīravas konsultāciju punkts

Bezmaksas izglītības iespējas. Aizputes novadā darbojas vidusskola (tālmācība, neklātiene). Tai ir vairāki konsultāciju punkti – Nīcā, Grobiņā, Aizputē, Liepājā.
Sākot ar 1997. gadu uz Cīravas Profesionālās vidusskolas bāzes arī Cīravā sāka darbu Neklātienes vidusskolas konsultāciju punkts. Cīravas konsultāciju punkta atvēršanas nepieciešamību radīja fakts, ka tie jaunieši, kuri Cīravas Profesionālajā vidusskolā apgūst otro kvalifikācijas līmeņa profesiju, neapgūst pilnu vidusskolas kursu. Tagad, mācoties katru nedēļu vēl trīs vakarus papildus, šie jaunieši 3 gados apgūst gan profesiju, gan iegūst vidējo izglītību.
Neklātienes vidusskolā vidējo izglītību aicināts apgūt katrs, kurš sapratis, ka izglītība mūsdienās ir būtiska gan pašapziņas celšanai, gan arī konkurencei darba tirgū. Uzņemšanai skolā nav vecuma ierobežojumu.
Nodarbības notiek pirmdienas, otrdienas, un ceturtdienas vakaros. Apmācībā ieviestas tālmācības konsultācijas iespējas.

Direktore
tālr: 26327677

Cīravas konsultāciju punkta vadītāja
tālr: 29448253

Datorklase

Vakaros iespējams izmantot datorklasi ar internet pieslēgumu.