Sabiedriskā dzīve

Ārpusstundu pasākumi

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības vārds ir zināms Cīravas pagastā, Aizputes novadā un Liepājā, bet arī citviet Kurzemē. Svarīgs mācību iestādes darbības priekšnoteikums ir skolas vide. Kāda tā ir, to nosaka visi kopā - gan izglītojamie, gan skolotāji. Jaunieši var lepojas ar savu skolu: viņi šeit apgūst profesiju nākotnei. Kas gan būtu mūsu skola bez ārpusstundu pasākumiem?

Jauniešiem tiek piedāvātas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Rīkojam veselības un sporta dienas, mācību ekskursijas, gadu gaitā ir nostiprinājušās dažādas tradīcijas, t.i., pasākumi, kuri tiek organizēti gadu no gada.
Jaunieši brīvajā laikā var dziedāt korī, veltīt brīžus individuālai muzicēšanai, iesaistīties skolas pašpārvaldē, atrast domu biedrus un darboties, lai skolas dzīve ir interesanta visiem jauniešiem. Arī fiziskajām aktivitātēm ir svarīga loma katra jaunieša dzīvē. Skolā ir cienīts basketbols, visa gada garumā notiek skolas spartakiāde.

Populārākie pasākumi mūsu skolā

1. septembris - skolas karoga svētki

• rudens ziedu svētki - ražas svētki
• pirmo kursu uzņemšana skolā
• Skolotāju diena
• Mārtiņdiena
• Latvijas Valsts dzimšanas diena
• Ziemassvētki
• Valentīndiena
• Lieldienas
• Pavāru dienas
• izlaidums

Izglītojamo pašpārvalde ir

• pašu jauniešu veidota un vadīta
• skolas sabiedriskās dzīves organizators un koordinators
• izglītojamo interešu pārstāvis un aizstāvis

Laika ritumā pašpārvaldes uzbūvē un darbībā ir notikušas dažādas izmaiņas, tomēr tā ir saglabājusi sevi kā
izglītojamo interešu pārstāve un aizstāve.
Pašpārvaldei ir savas telpas, kur jaunieši var pulcēties un strādāt. Mūsu skolas pašpārvalde piedalās skolas
un ārpusskolas pasākumu veidošanā.
Skolā rīkotie ārpusstundu pasākumi un sarīkojumi, daudzie konkursi un citas aktivitātes var notikt, aktīvi
darbojoties pašpārvaldes jauniešiem.
Šajā mācību gadā skolas izglītojamo pašpārvaldē iesaistījušies jaunieši, kuri ne tikai paši saturīgi pavada
brīvo laiku, bet mudina pārējos skolas biedrus dzīvot krāsaināk un spilgtāk. Pašpārvaldes jaunieši mācās kļūt