Sports

Spartakiade 2014Cīravas Profesionālās vidusskolas audzēkņi ar panākumiem piedalījušies Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas mācību iestāžu spartakiādēs un ir vairākkārtēji šo spartakiādu uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji kopvērtējumā (16.gadus pēc kārtas).
Sākot ar 2004. gada 1.septembri startējam Izglītības un zinātnes ministrijas sporta kluba „AMI” organizētajās sacensībās.
Panākumi gūti arī Liepājas rajona skolēnu sporta spēlēs. Skolas audzēkņi piedalās arī Liepājas rajona sporta nodaļas rīkotājos pasākumos.

Skolā regulāri tiek organizēti šādi pasākumi:

Sporta diena 1.kursam.
Rudens pārgājiens.
Rudens minifutbola turnīrs.
Sporta spēļu turnīri – minifutbolā, basketbolā, telpu futbolā.
Novusā, galda tenisa turnīri.
Sacensībās šautriņu mešanā.
Skolai ir sava sporta zāle 18x36 m, stadions, vieglatlētikas sektors. Futbola laukums,
divi atklātie volejbola laukumi, divi pludmales volejbola laukumi, basketbola laukums ar mākslīgo segumu, trenažieru zāle kopmītnēs, vispārējās fiziskās sagatavotības pilsētiņa. Darbojas futbola,
basketbola u.c. sporta sekcijas.