Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 7. martā jau otro reizi mūsu skolā viesojās mūziķi Mikus Abaroniņš (balss, baritons, vokālo projektu dalībnieks) un Arta Abaroniņa (Mikus māsa, multi - instrumentāliste, vokāls) ar jaunu muzikāli izglītojošu programmu ”Leģendas mūzikā”.Šoreiz ar aizraujošu muzikālu stāstu par Latvijas mūzikas izcilībām, grandiem - I.Kalniņu, Z.Liepiņu, U.Marhilēviču, Maestro R.Paulu -, izceļot viņu unikalitāti mūzikas pasaulē.Mēs priecājamies, lepojamies, ka viņu radītā dažādu žanru un stilu mūzika nenoveco, neizzūd, bet atjaunojas, iegūstot jaunas nianses. Ja zviedri vienmēr dižojušies ar savu leģendāro grupu “ABBA”, tad pirms vairāk nekā piecdesmit gadiem Latvijā izveidojās grupa “Eolika”, kuru dēvēja par latviešu “ABBu” un kura ik pa brīdim koncertturnejās atgādina par savām skanīgajām melodijām. Liela uzmanība veltīta Liepājai, Kurzemes mūziķu šūpulim un kalvei. Daudzu ģenialitātes sākums un rūdījums meklējams tieši “pilsētā, kurā piedzimst vējš” .Arī “Līvi”- mūžam dzīvi un nezūdoši. Koncertlekcijas laikā mūziķi atraktīvi iesaistīja jauniešus konkursā par vairāk vai mazāk zināmiem faktiem, kas saistīti ar dziesmu, teātra un kino melodiju atpazīšanu, kā arī ievilināja kopīgā dziedāšanā.
  Paldies mūziķiem par interesanto un aizraujošo koncertu!

-= galerija =-

Pin It